Aktualnie do naszego showroom'u w Sopocie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Opis stanowiska:

• Doradztwo i sprzedaż mebli i oświetlenia,

• Obsługa klienta detalicznego,

• Współpraca z architektami i biurami projektowymi,

• Przygotowywanie ofert i prowadzenie dokumentacji handlowej,

• Kooperacja z producentami,

• Koordynacja realizacji zamówień.

Wymagania:

• Doświadczenie handlowe w branży związanej z wyposażeniem wnętrz,

• Wysoka kultura osobista,

• Umiejętność pozyskiwania i pracy z klientem,

• Znajomość i zainteresowanie luksusowymi produktami wyposażenia wnętrz,

• Łatwość nawiązywania kontaktów,

• Znajomość języka angielskiego na min. dobrym poziomie w mowie i piśmie.

Oferujemy:

• Pracę w stabilnej i cenionej firmie,

• Stałe godziny pracy,

• Kontakt z najnowszymi trendami w branży,

• Sympatyczną atmosferę,

• Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

• Możliwość rozwoju i udział w szkoleniach organizowanych przez producentów.

Klauzula:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie
z ustawą, z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: praca@interstyle.pl

Otwieramy drzwi do świata ikon włoskiego designu, projektantów oraz najnowszych trendów wnętrzarskich - ekskluzywne meble włoskie i oświetlenie: B&B Italia, Maxalto, Moooi, Ceccotti Collezioni, Molteni&C, Giorgetii, Moroso, Cassina, Poliform, Varenna, Dedon, Porada, Gervasoni, Vibieffe, Lapalma, Cattelan Italia, Foscarini, Gubi, Porada, Vibia,  ...